Kristalai 2023-iesiems Triušio metams

Triušis yra ketvirtasis kinų zodiako gyvūnas. Triušį kaip savo zodiako gyvūną turi visi gimę šiais metais: 

1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999 ir 2011. 

Pasak kinų tradicinio mokymo, triušio metais gimę žmonės yra geranoriški, draugiški, ir besirūpinantys kitais. Tačiau ramus charakteris neturėtų apgauti - esant reikalui, tokie žmonės iš visų jėgų gins savo įsitikinimus ir vertybes.

Triušio metams labiausiai tinkantys akmenukai ir kristalai yra Oniksas, Perlai, bei Agatas

Oniksas - senovėje vadintas „vadų/lyderių akmeniu“, didinančiu protinius sugebėjimus. Stiprina ryžtą, ištvermą, padeda pergyventi sunkius periodus. Padeda žmonėms, kuriuos lengvai įtakoja kiti, išsiugdyti sveiką pasitikėjimą savimi ir kovoti už savo idėjas ir įsitikinimus. Padeda išgyventi meilės netektį, taip ir kitus senus prisirišimus. Jis skatina loginį, analitinį mąstymą ir realybės pojūtį, padeda tapti savo likimo šeimininiu. Stiprina regeneraciją, instinktus, laimės pojūtį, padeda nugalėti blogus įpročius.

Perlai - unikalūs tuo, jog yra sukurti biologiškai – moliuskams ant jų pridedant vis po naują sluoksnį mineralinės medžiagos. Dėl to perlai neturi kitiems kristalams būdingos kristalinės struktūros. Vietoje to, jie skleidžia jūrų ir upių gelmių energiją, padeda suprasti tikrąjį savo pašaukimą, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis ir tikėjimo visatos pagalba. Manoma, kad perlai pritraukia meilę, pinigus, apsaugą bei sėkmę, apsaugo nuo gaisrų. Pagal seną tradiciją manoma, kad nuotaka, kuri dėvės perlus per vestuves, per savo vedybinį gyvenimą neverks. Tai pat manoma, kad perlai skatina vaisingumą.

Agatai – žemės akmenys. Jie buvo žinomi jau antikos kultūrose ir buvo laikomi brangiausiais akmenimis. Agatas turėjo saugoti nuo audrų blogų sapnų, suteikti saugančias jėgas, netgi padaryti nematomu. Taigi, jis jau nuo senovės buvo naudojamas kaip talismanas ir amuletas. Kristalas apsaugo nuo neigiamų energijų bei neigiamų išorės reiškinių ir pavojų. Globoja esančius toli nuo namų, ypač stiprią apsauga sukuria vaikams. Agatą tinka nešioti kelionėse lėktuvu ir laivu. Balansuoja vyriškąjį bei moteriškąjį asmenybės pradus. Padeda pažinti tiesą, priimti aplinkybes. Padeda atrasti pamiršus ir pasislėpusius talentus, skatina nebijoti siekti tikslo, laikomas ilgo, laimingo ir turtingo gyvenimo simboliu. Galima naudoti stabilizuojant kitų kristalų poveikį.

Gražių ir laimingų naujųjų 2023 metų!

Palikti komentarą

Komentarai yra peržiūrimi prieš paskelbiant