Kaip nešioti kristalų apyrankes?

Galbūt planuojate įsigyti savo pirmają kristalų apyrankę, o galbūt natūralių akmenų papuošalų galia mėgaujatės jau ilgą laiką ir esate sukaupusi nemažą kolekciją? 

Šiandien norėtume pakalbėti apie vieną labai svarbų dalyką tiems, kuriems kristalų apyrankės nėra tik gražus papuošalas - tiems, kurie tiki, kad į šiuos papuošalus galima sudėti savo mintis, troškimus ir energiją. 

Ne paslaptis, kad akmenukų apyrankę galima nešioti ant kairės arba ant dešinės rankos. Todėl papasakosime, ko siekiant reikėtų apyrankę devėti ant dešinės, o kokiais atvejais - ant kairės rankos. 

Kairė kūno pusė laikoma jautresne, moteriška kūno puse - ji labiau atsakinga už vidinį pasaulį. Todėl nešioti apyrankes ant kairės rankos verta tuomet, jeigu norite padaryti pokytį savyje - pavyzdžiui, siekiate sumažinti iš aplinkos ateinantį ir jūsų viduje esantį stresą. 

Tuo tarpu dešinė kūno pusė laikoma vyriškesne kiekvieno žmogaus kūno puse. Ji atsakinga už išorinį pasaulį - už tai, kaip elgiatės, pavyzdžiui, darbe, moksluose ar tiesiog bendraudami su žmonėmis. Todėl nešioti apyrankes ant dešinės rankos verta tiems, kurių tikslas yra padidinti pasitikėjimą bendraujant su žmonėmis ar pagerinti kitus savo įgūdžius. 

Jeigu domitės kristalais, natūraliais akmenukais, jų papuošalais - kviečiame užsiprenumeruoti Kristalų Galerijos naujienlaiškį ir gauti visą naudingiausią informaciją ir naujienas tiesiai į savo pašto dėžutę! Įveskite savo el. paštą puslapio apačioje arba parašykite mums per Facebook (Kristalų Galerija) arba el. paštu kristalugalerija@gmail.com

1 komentaras

  • Noriu gauti naujienlaiski.

    Agne

Palikti komentarą

Komentarai yra peržiūrimi prieš paskelbiant