7 čakros: apyrankės reikšmė

Senovės Indijos jogų tradicijoje pasakojama apie septynis ratus, kurie sukasi, palaikydami energijos tekėjimą žmoguje- pradedant stuburo apačia ir kylant link viršugalvio. 

Šie energijos ratai kitaip vadinami čakromis. Tikima, kad kiekviena iš 7 čakrų yra susijusi su tam tikrais kūno organais, todėl turi poveikį mūsų sveikatai. Todėl jogai tiki, kad jeigu kuri nors iš čakrų užsiblokuoja, energija negali laisvai pro ją pratekėti ir tai sukelia emocines ir fizines problemas. Manoma, kad čakras gali užkimšti stresas, negatyvios mintys, netinkama dieta ar per mažai fizinės veiklos. Todėl nenustebina tai, kad net ir paprasti žmonės ne jogai kartais norėdami atsigauti nuo darbo ar rūpesčių sako "man reikia išsivalyti čakras". 

Čakrų apyrankės yra papuošalai, jau šimtmečius nešiojami Indijoje ir sukurti balansuoti visas 7 čakras. Dalis žmonių tiki, kad šių apyrankių nauda ateina iš pačių natūralių kristalų ar akmenukų energijos. Kiti teigia, kad apyrankės naudingos tuo, kad nuolatos primena, kad reikia stengtis išlaikyti savo kūną balanse - nepersidirbti, nepersivalgyti, ir kitaip nepakenkti savo čakroms. Galiausiai, daliai žmonių 7 čakrų apyrankė yra tiesiog labai gražus papuošalas. 

Kiekvienas kristalas, kaip ir kiekviena  iš 7 spalvų šioje apyrankėje simbolizuoja konkrečią čakrą. 

Viršugalvio čakra - Ametistas (violetinė)

Trečioji akis - Lazuritas (indigo)

Gerklės čakra - Turkis (mėlyna)

Širdies čakra - Avantiurinas (žalia)

Saulės rezginio čakra - Tigro akis (geltona)

Kryžkaulio čakra - Žadeitas (oranžinė)

Šakninė čakra - Granatas (raudona)

7 čakrų apyrankę galite įsigyti ir Kristalų Galerijos el. parduotuvėje, paspaudę čia.

Palikti komentarą

Komentarai yra peržiūrimi prieš paskelbiant